Megger PAT 150

Megger PAT 150  

Megger PAT 150 - tester elektrických spotrebičov a náradia

Viac detailov

Pokiaľ ste našli nižšiu cenu radi Vám spracujeme cenovú ponuku

Telefónne číslo Kontaktujte nás

Séria PAT100 ponúka 3 modely:

PAT120 ponúka testy spotrebičov triedy I, triedy II a napájacích a predlžovacích káblov s prednastavenými limitnými hodnotami. Okrem 500V umožňuje pre meranie izolačného odporu zvoliť aj 250 V a je preto vhodný aj na testovanie IT a zariadení chránených proti prepätiu.

PAT150 je najpredávanejším modelom a oproti PAT120 má navyše možnosť testovania prenosných prúdových chráničov 10 mA a 30 mA, samostatné testy na kontinuitu, izolačný odpor, unikajúce prúdy a SELV pomocou tlačidla rýchlej skúšky (QT) a môže sa použiť aj na testovanie pevne inštalovaných spotrebičov.

PAT150R je nabíjateľná verzia testera PAT150, doávaná so sadou dobíjateľných akumulátorov a so sieťovou nabíjačkou.

Séria ručných prenosných zariadení na testovanie spotrebičov PAT100 umožňuje jednoduché a rýchle testovanie bezpečnosti vo všetkých prostrediach vrátane kancelárií, obchodov, požičovní náradia a iných odvetviach obchodu. Testery série PAT100 sú ideálnou voľbou pre revíznych technikov, ktorí hľadajú cenovo dostupný, praktický, jednoducho ovládateľný tester spotrebičov, vyhovujúci platným normám. 

Testery PAT100 sú maximálne ľahké, kompaktné, robustné (gumené ochranné kryty a tvrdené sklo displeja) a jednoducho ovládateľné.

  • Jednoduché a rýchle vykonanie revízie spotrebičov 
  • Pevné, pogumované a zodolnené prístrojové púzdro so vstavaným-zatvárateľným predným krytom, tvrdeným sklom, odolným proti poškriabaniu.
  • Umožňujú 250 V testovanie izolačného odporu a unikajúcich prúdov pre bezpečné skúšanie IT spotrebičov a zariadení chránených proti prepätiu
  • Testovanie prenosných a pevných elektrických zariadení
  • Testovanie prenosných prúdových chráničov 10 mA a 30 mA (PAT150)
  • Nastaviteľné limity pre jednotlivé testy (PAT150)
  • Priame a náhradné meranie unikajúcich prúdov (PAT150)
  • Napájané zo siete alebo z dobíjateľných batérií

 


V rovnakej kategórii: 2